KM 11 Jalan Gombak, 53100 Kuala Lumpur.Tel:03-61861701; Faks:03-61871512; Email: pengetua_bea7616@moe.edu.my
  

MENU UTAMA

Laman Utama
Sekolah Bestari
Informasi
ICT
Pautan
Takwim
Album
 


KurikulumPentadbiranProfil SekolahHEMKokurikulumPIBG
   

Pengurusan Kurikulum

SIJIL PELAJARAN MALAYSIA

 

PENCAPAIAN SPM
Tahun Peratus 10A - 12A 8A - 9A 6A - 7A
2011 97.49      
2010 98.13      
2009 97.73 6 7 14
2008 97.63 4 6 4
2007 98.0 6 9 4
2006 96.7 4 4 10
2005 97.5 2 2 14
2004 99.4 1 1 7
2003 97.4 2 1 5
2002 100      

PELAJAR CEMERLANG SPM 2009

Majlis Hari Anugerah Kecemerlangan 2010 telah diadakan pada 15hb Mei 2010

12A 1.  MUIZZAH BT ZAINUDDIN 9 A+  3 A  SAINS AGAMA
2.  MUHAMMAD SYAZWAN BIN AHMAD 9 A+  3 A  SAINS AGAMA
3.  FARA IZMYRA BINTI MUZAFAR SHAH  4 A+  5 A 3 A-   SAINS AGAMA
11A 1.  MUHAMMAD AMAL BIN ABD WAHAB 3 A+  6 A  2 A-   SAINS AGAMA
2.  AHMAD AL-HAAZIQ B AZIZUL 2A+  5A  4A-  2B  SAINS AGAMA
10A 1.  NUSAIBATUL HASANAH BT M. NASIB 4 A+  3A  3 A-  1 C+  SAINS AGAMA
9A 1.  HARRIS B MOHAMAD SABRI 3A+  4A  2A-  SAINS TEKNIKAL
2. MUHAMMAD HANIS B. MOHD MIZAN 2A+  1A  2A+  1B+  1B   SAINS TEKNIKAL
3.  M.AKRAM B FAURI@FAUZI 5A+  4A  1B+  SAINS TEKNIKAL
4.  ASMA' SYAKIRAH BT ZULKIFLI 1A+  4A  4A-  3B+   SAINS AGAMA
5.  NURUL IMAN BT ABD RAHIM 3 A+  3 A  2 A-  1B+  SAINS AGAMA
6.  MUHAMMAD HAZMIE HAZWAN B AHMAD 4A+   1A  4A-   2B  SAINS TEKNIKAL
8A 1. NUR HASNIZA BINTI RUSLI 1A+ 6A 1B+ 1B SAINS TULIN
7A 1.  FARAH LINA BT JASRI 1A+  2A   4A-   3 B+  SAINS TEKNIKAL
2.  NORIDAYU ASIKIN BT ABDULLAH 5A  2A-  2B+  1B  SASTERA
3. CHE KU MUHAMMAD KHALAF BIN CHE KU MUDA 2A+ 3A 2A- 2B+ 4B  SAINS AGAMA
4. MUHAMMAD HANIF BIN AMINUDDIN 3A+ 1A 3A- 2B+ 2C+  SAINS AGAMA
5. NHUR NAZATUL AINAA BINTI MOHD NAZMI 1A+ 3A 3A- 1A+ 4B+ 1B  SAINS AGAMA
6. NUR MUJAHIDAH ARIFF BINTI MOHD ASRI 1A+ 3A 3A- 4B 1C+  SAINS AGAMA
7. SARAH ALIA BINTI SHAHRIM 1A+ 3A 3A- 3B+ 1B  SAINS AGAMA
8. IZZAT SYAZWAN BIN ABDUL RAHMAN 2A+ 2A 3A- 1B+ 1B  SAINS TEKNIKAL

9. MEGAT SYAATHIBIY BIN MEGAT MOHAMED AMIN

1A+ 3A 3A- 1B+ 2B 1C+ 1D SAINS AGAMA
6A 1.  ABDUL MUHAIMIN B ABDUL RAHIM 2A  4A-  1B+  1C+  SASTERA
2. MUHAMMAD AMIR IMAN BIN SAMSUDIN 1A+ 2A 3A- 2B+ 3B   SAINS AGAMA
3. NURUL JANNAH BINTI SHAROM 1A+ 2A 3A- 1B+ 3B  SAINS TEKNIKAL
4. IZZAT NAJMI BIN IBRAHIM 3A 3A- 3B+ 1D  SAINS TULIN
5. NUR AQILAH BINTI AHMAD MAULANA 4A 2A- 3B+ 1B SAINS TULIN
5A 1.  MUHAMMAD FAIZ B ADAM 2A+  1A  2A-  2B  2C+  SASTERA
2. NURUS SYAMILAH BINTI AMIR HAMZAH 1A+ 2A 2A- 2B+ 1B 2C+ 1C  SAINS AGAMA
3. MUHAMMAD AMIR BIN AHMAD RAFIDI 2A+ 3A- 2B+ 1C+ 3C  SAINS TEKNIKAL
4. MUHAMAD ARIF AMIN BIN MOHD ISA 1A+ 1A 3A- 4B+ 1C  SAINS TULIN
5. NOR ZUL'AINI BINTI AZUAN 1A 4A- 1B 2C+ 2C  SAINS TULIN
6. NOR MASITAH BINTI ABDUL RAHMAN 1A 4A- 1B+ 2B 1D  SASTERA
7. NUR HAMIZAH BINTI JAMALUDIN 1A+ 1A 3A- 1B+ 1B 1C+ 1C  SASTERA
8. NUR HIDAYAH BT AHMAD 1A+ 2A 3A- 1B 2C 1D  SASTERA
9. ABDUL 'ADIL BIN AMINUDDIN 3A 2A- 3B+ 1B 1C SAINS TULIN
10. MUHAMMAD HUSAINI BIN AHMED KAMIL 2A 3A- 2B+ 1C 1D SAINS TEKNIKAL
 

PELAJAR CEMERLANG SPM 2008

Majlis Hari Anugerah Kecemerlangan Akademik 2009 telah diadakan pada

1. AZHARNI AYSHA SEMAH BT ABU BAKAR

2. NUR AMALINA HANIS BT AZAHARI

3. NURUL ATIQAH BT MUSTOFFA ASHUKRI

4. MOHAMED NASRI BIN MOHAMED KAMEL

5. SITI AISYAH BT MOHD YUSOF

6. MUSAIBAH BT NORDIN

7. NURUL DIYANAH BT SHAROM

8. NURUL SYAHIRAH BT SHAMSOL ANUAR

9. HAYATI BT OTHMAN

10.SITI SURAYA BT MASNAN

11.NUR ZAFIRAH BT AZMEE

12.MOHAMMAD NUR HAZIQ BIN MAHPUZ

13.MUHAMMAD ZARUL ILTIZAM BIN SUKIMAN

14.HUDZAIFAH BIN AZMAN

11A1

7A1 4A2

6A1 5A2

7A1 3A2

6A1 3A2

6A1 3A2

5A1 4A2

4A1 5A2

4A1 4A2

4A1 4A2

4A1 3A2

4A1 3A2

4A1 3A2

3A1 4A2

 

Pelajar Cemerlang SPM 2007

 

1. Nur Atif bt Zaidi, 11A

2. Muhammad Mujahid bin Mansor, 11A

3. Hafizah bt Hashim, 10A

4. Khairunnisa bt Abd Samat, 10A

5. Muhammad Shakirin bin Mohd Kamal, 10A

6. Nazrin Azrai bin Ruslan, 10A

7. 'Izzati Najlaa bt Ibrahim, 9A

8. Muhammad Rafie bin Musa, 8A

9. Nazrul Azam bin Aliasaa, 8A

10. Nur 'Izzati bt Idris, 8A

11. Nur Diyana Irina bt Ahmad Affandi, 8A

12. Muhammad Zorif bin Fauri@Fauzi, 8A

13. Nurul Shafiqa bt Mohd Zain, 8A

14. Shazna bt Abu Bakar, 8A

15. Muhammad Dzulhelmy bin Amari, 8A

16. 'Aisyah bt Rosman, 7A

17. Nurul Liyana bt Abdul Shukor, 7A

18. Misbahatul Munawarah bt Ridzoni, 7A

19. Nurul Liyana bt Razali, 7A

 

Majlis Hari Anugerah Kecemerlangan Akademik 2008 telah diadakan pada 29hb Mac 2008

 

 

Pelajar Cemerlang SPM 2006

 

 

1. Nur Sofia Diana Azmi, 12A

2. Ahmad Mubin Zainuddin, 11A

3. Azzri Izzati Haji Shubli, 10A

4. Muhamad Hafizudin Ahmad, 10A

5. Muhammad Amirul Hafiz Aman, 9A

6. Nurhazirah Mustafa, 9A

7. Amal Athirah Zarzilah, 9A

8. Muhammad Azam Adnan, 8A

9. Arif Sukarno, 7A

10. Abdullah Anwar Mohamad Fauzan, 7A

11. muhammad Mustaqim Nasron, 7A

12. Intan Shaffinaz Mohd Ali, 7A

13. Zulaikha Mohd Nor, 6A

14. Norhaliza Muadi, 6A

15. Wan Muhammad Amirun Wan Abd Rahim, 6A

16. Nadiah Mohd Sukarno, 6A

17. Muhammad Nur Afnan Mohd Fauzi, 6A

18. Nor Anis Nabila Abdul Razak, 6A

 

Majlis Hari Anugerah Kecemerlangan Akademik 2007 telah diadakan pada 14hb April 2007

 

Pelajar Cemerlang SPM 2005

 

 

1. Farah Nadhirah Abdul Rahman, 11A

2. Syifaa Aminuddin, 10A

3. Meor Muhammad Asyraf Meor Kamaruddin, 9A

4. Nur Syakeera Idora Ahmad Affandi, 9A

5. Siti Aisyah Samuin, 7A

6. Ruslin Ramli, 7A

7. Nurul Nadhrah Sharom, 7A

8. Muhammad Firdaus Abdul Rahim, 7A

9. Muhammad Mokhzani Idrus, 7A

10. Natrah Mohamed Nor, 7A

11. Ahmad Firdaus M. Isa, 7A

12. Muhammad Haziq, 7A

13. Aizuddin Hakim Yusof, 7A

14. Muhammad Ammar Syakir, 6A

15. Syazwani Ahmad Zaki, 6A

16. Nurul Izzah Sobki, 6A

17. Ratna Duha Fatinah Mohamad, 6A

18. Muhammad Ilyas, 6A

Majlis Anugerah Cemerlang  2006 telah diadakan pada 28hb April 2006

 

Pelajar Cemerlang SPM 2004

 

 

1. Nurul Fareha Kamarudin, 10A

2. Nurufariha Ab Rahim, 9A

3. Nur Azreen Abdul Rashid, 7A

4. Muaz Khairul Azhar, 7A

5. Wan Zarifah Wan zainudin, 7A

6. Khatijah Abdul Aziz, 6A

7. Muhammad Akmal Nordin, 6A

8. Muhamad Ibrahim Haji Ismail, 6A

9. Siti Halifah Mohd Romeli, 6A

Hari Anugerah Cemerlang  Kali ke-5 telah diadakan pada 03hb Ogos 2005

 

Pelajar Cemerlang SPM 2003

 

 

1. Nur Sabrina Mohamad Sabri, 12A

2. Syairah Liyana Md Abd Ghafar, 11A

3. Hamzah Sukiman, 9A

4. Abdul Hakim Ab. Rahim, 6A

5. Ahmad Zahid Abdul Wahab, 6A

6. Mohd arif Omar Mohd Azam, 6A

7. Maisarah Ismail, 6A

8. Muhamad Ibrahim Ahmad Ghazali, 6A

Hari Anugerah Cemerlang   telah diadakan pada 11hb April 2004

 

Pelajar Cemerlang SPM 2002

( SPM Pertama )

 

1. Mohammad Aliffnur Khairudin

2. Mohd Norazly Saien

3. Umar Abdul Rahman

Hari Anugerah Cemerlang 2003  telah diadakan pada 30hb Mac 2003

 

 

Kemas kini : 30 MAC 2011

design@iby'07